HALINA FRĄCKOWIAK

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, dziennikarka, psycholog, należy do najbardziej lubianych i cenionych gwiazd polskiej piosenki. Jej kariera trwa nieprzerwanie 60 lat, ciągle zdobywa nowych fanów starszego i młodego pokolenia słuchaczy.
Twórczość H. Frąckowiak wywodzi się z nurtu muzyki rockowej i temu jest wierna od lat, co nie znaczy, ze ogranicza się tylko do tego stylu. Jej wszechstronne zainteresowania muzyczne pozwoliły na twórcze szukanie nowych środków wyrazu w piosence „środka”, muzyce soulowej, poezji śpiewanej (płyta „Ogród Luizy” do poezji K. Wierzyńskiego) i religijnej (wydana w 2009 roku płyta „Kolędy, litanie) oraz specjalny projekt na Beatyfikacje JANA PAWŁA II pt. Pieśni dla Jana Pawła II.
Nagrała ponad 20 płyt ( w tym 4 złote), wiele recitali telewizyjnych i spektakli muzycznych jak „Na szkle malowane”, „Zagrajcie nam dzisiaj wszystkie srebrne dzwony”, „Kolęda nocka”, prowadziła swoje autorskie programy w telewizji a jej koncerty mogła oglądać widownia w całej Europie, Australii i USA m.in. z zespołami Perfekt, Spisek, SBB czy orkiestrą Adama Sztaby.
Współpracowała z najlepszymi autorami piosenek (Młynarski, Kofta, Geartner, Trzciński, Wołek, Kukulski), nagrywając tak wielkie przeboje jak „Napisz proszę”, „Za mną nie oglądaj się”(z Grupą ABC), „Brzegi łagodne”, „Pieśń Geiry”( z zespołem SBB) jak również wylansowała swoje kompozycje „Idę dalej”, „Bawimy się w życie”, „Julio nie bądź zła”.
Cała Polska nuciła z nią „Bądź gotowy dziś do drogi”, Papierowy księżyc”, „Mały Elf” czy „Serca gwiazd” a jej piosenka „Panna pszeniczna” należała do ulubionych utworów papieża Jana Pawła II, który zaprosił ją do występu w Watykanie.
W roku 2013 Halina Frąckowiak obchodziła 50-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji ukazał się 3 płytowy, przekrojowy album „50 piosenek na 50 lecie” wydany przez Polskie Nagrania, jubileuszowe recitale z własnym zespołem, występ z mini recitalem na Festiwalu Polskiej Piosenki Opolu.
Ciągle młoda, twórcza, otwarta na nowe trendy muzyczne.
W styczniu 2016 odznaczona KRZYŻEM KAWALERSKIM ODRODZENIA POLSKI Dyrektor Artystyczny Kanonizacji Jana Pawła II ( Wyjątkowy koncert TVP 1 Kolory Miłosierdzia w Krakowie na Błoniach Łagiewnickich).MISTRZ MOWY POLSKIEJ 2020W Roku 2023 obchodzi 60 Lacie Pracy Artystycznej Na Scenie .

KUBA BADACH

Od 1995 wokalista zespołu Poluzjanci, a od 1999 – zespołu The Globetrotters. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Dwukrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Za sprzedaż solowych albumów uzyskał dwie złote płyty.

Martin Fitch

Aktor, piosenkarz, prezenter telewizyjny, reprezentant Polski w 55. Konkursie Piosenki Eurowizji. Półfinalista programu “Idol”, finalista “The Four: Bitwa o sławę”, laureat “Szansy na sukces”, finalista programu “Rodzina jak z nut”.  Swoją karierę rozpoczął w wieku 14 lat w programie “Songowanie na ekranie”. Ukończył warszawską Akademię Teatralną na wydziale aktorskim. Przez 5 lat pracował w Teatrze Muzycznym Roma wcielając się w główne postaci w musicalach takich jak: “Upiór w operze”, “Les Miserables”. Nagrodzony podwójną platynową płytą za rolę Raoul’a (“Upiór w operze”) oraz złotą płytą za rolę Marius’a ("Les Miserables”) na oryginalnych ścieżkach dźwiękowych z musicali. Współpracował ze stołecznymi teatrami: Ateneum, Och-Teatrem, Teatrem Komedia. Poprowadził kilka programów dla dzieci i młodzieży, m.in. “Staraoke”, “Ekspedycja Cartoon Network”. Przez 11 lat był gościem muzycznym popularnego programu “Jaka to melodia?”. Zagrał w kilku polskich serialach tj: “Czas honoru”, “Na dobre i na złe”, “Na wspólnej”. Od ponad 17 lat użycza swojego głosu wielu postaciom z bajek i filmów w polskich wersjach językowych, m.in. tytułowy książę żaba w disney'owskim hicie kinowym “Księżniczka i żaba”, Joe Jonas w serialu “Jonas brothers”, czy choćby ostatni hit Netflixa “Akademia Dobra i Zła”, gdzie wcielił się w postać dwóch braci Rafala i Rhiana. Ma na swoim koncie już ponad 200 przeróżnych postaci. Głos kampanii wielu popularnych firm m.in. Netto, Polo Market, czy choćby specjalnej reklamy czekoladek “Merci” z okazji Dnia Matki. W 2013 roku wyprowadził się do Londynu, by rozwijać swoją karierę za granicą, powrócił 2 lata temu do Polski i dołączył do popularnego kanału youtube’owego “Dzikie ucho”. Niedawno poprowadził dwie gale finałowe międzynarodowego konkursu piękności - Miss i Mister Supranational 2022 oraz 2023 w Telewizji Polsat, transmitowanego do ponad 150 krajów świata. We wrzesniu 2023 roku odbędzie się premiera jego debiutanckiego albumu “Season 1” nagranego z brytyjskim producentem Sean'em Kennedy w Londynie.

ANASTAZJA SIMINSKA

Aktorka musicalowa, wokalistka, trenerka wokalna.
Związana z Teatrem Muzycznym ROMA, gdzie zagrała role: tytułową Aidę, Dziewczynę w Once, Dawn w Waitress, Lilu w Przypadkach Robinsona Crusoe, Nel w Pilotach oraz Alice w wersji koncertowej tego musicalu.

Obecnie jako aktorka gościnna współpracuje z: Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku - Anita w West Side Story, Warszawską Operą Kameralną - Amy w Company, Operą na Zamku w Szczecinie - Polly Baker w Crazy For You oraz ze Sceną Relax w Warszawie - spektakl muzyczny Abonament na szczęście.

Laureatka XV. Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury, w kategorii "Najlepsza Wokalistka Musicalowa". Dwukrotna stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Laureatka festiwali wokalnych w Moskwie, Słonecznym Brzegu w Bułgarii, a także w Studenckiego Festiwalu w Krakowie, Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i Festiwalu Ballady i Piosenki Filmowej w Toruniu.

RAFAŁ SZATAN

Wokalista, Aktor, Pianista - absolwent Wydziału Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach, na kierunku wokalistyka jazzowa. Absolwent LM w Legnicy na kierunku Fortepian oraz Wokalno-Aktorskim.
Od 2018 roku Rafał dołączył do obsady serialu „M jak miłość” -postać Eryka, natomiast w 2021 roku kreował postać Maćka w serialu „Przyjaciółki” dla telewizji
Polsat.
Rafał jest finalistą i laureatem Srebrnej Maski w Jubileuszowej 10 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” emitowanego w telewizji Polsat, a w 2019 uczestnikiem 10 edycji „Tańca z Gwiazdami” również dla telewizji Polsat.
Na telewizyjnym ekranie można go było również zobaczyć na sylwestrze Marzeń w Zakopanem w 2018 oraz 2019 roku, Festiwalu Opolskim, wielu Koncertach Świątecznych dla telewizji Polsat i wielu innych.
Jako aktor musicalowy współpracuje z wieloma Teatrami Muzycznymi, m.in:
* Teatrem Muzycznym w Poznaniu, gdzie wciela się w tytułową postać Bestii w Musicalu „Piękna i Bestia”,
* Teatrem Muzycznym w Łodzi, gdzie wciela się w główną męską postać Edwarda Lewisa w musicalu „Pretty Woman”,
* Teatrem Muzycznym Adria w Koszalinie - główna postać Usnaviego w Musicalu „In The Heights”,
* Teatrem Syrena w Warszawie: Musical „Rock of Ages” główna postać Drew,

MARTA BURDYNOWICZ

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, wydziału wokalno-aktorskiego, specjalności - musical.

Aktorka teatralna (m.in. Teatr Muzyczny ROMA, Teatr Muzyczny w Gdyni, Teatr RAMPA, Teatr Syrena, Warszawska Opera Kameralna, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Teatr Syrena, Teatr Muzyczny w Poznaniu Teatr Muzyczny w Łodzi), filmowa ("Na Chwilę, Na Zawsze" - reż. Piotr Trzaskalski), a także dubbingowa (m.in. "Dumbo", "Wiedźmin", "My Little Pony: Nowe Pokolenie"). 

Zwyciężczyni 12. edycji programu "The Voice of Poland" (drużyna Justyny Steczkowskiej). 

Solistka wielu koncertów musicalowych i rozrywkowych na terenie całej Polski, m.in. Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams na warszawskim Torwarze (Royal Concert), 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, koncertów w Filharmonii Opolskiej, Bałtyckiej czy w Teatrze Polskim w Warszawie. 

Finalistka 21. edycji festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej" (Nagroda Publiczności i wyróżnienie jury podczas II sopockiego etapu konkursu), a także Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German, z którym koncertuje do dziś na terenie Europy i Azji. 

Jurorka obydwu edycji programu rozrywkowego "Śpiewamy Razem: All Together Now". 

Uczestniczka "Szansy na Sukces: Opole 2020" w odcinku z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego". 

TOMASZ FILIPCZAK  - DYREKTOR ARTYSTYCZNY FESTIWALU

Pianista, aranżer, kompozytor, dyrygent i producent muzyczny. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie kompozycji i aranżacji. Laureat wyróżnienia XX. Międzynarodowego Konkursu Pianistów Jazzowych w Kaliszu. Współpracował z licznymi scenami w Polsce: jako pianista i aranżer z Teatrem Rozrywki w Chorzowie (1996-99); z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie (1998-2006) m.in. przy musicalach „Crazy For You", „Miss Sajgon", „Koty", „Pięciu Braci Moe", „Piotruś Pan"; z Teatr Studio Buffo w Warszawie; z Teatrem Rampa w Warszawa (2016-17) przy musicalach „Rent" oraz „Jesus Christ Superstar"; w Teatrze Muzycznym w Gdyni był autorem muzyki i dyrygentem spektaklu „Opentaniec" oraz aranżerem musicali „Fotloose", „Fame", „Grease" i „Piotruś Pan". . 
Jako aranżer i dyrygent zrealizował wiele koncertów i programów telewizyjnych, m.in. „Taniec z Gwiazdami" w TVN (V edycja), „Przebojowa noc" w TVP (2007 r.), „Złota sobota" w TVP (2007 r.), Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole w 2008 roku (kierownictwo muzyczne), 2009 roku (kierownictwo muzyczne koncertu „Debiuty") oraz 2010 roku (kierownictwo muzyczne koncertu „Piosenka jest dobra na wszystko"). Był kierownikiem muzycznym, aranżerem oraz producentem muzycznym programów „Junior Eurowizja" w TVP (2016-17), „Jaka to melodia" w TVP (2012-18), „Gra muzyka" w TV Puls w 2019 r. oraz „Ameryka da się lubić" w TVP w 2020 r.
Współpracuje z wieloma gwiazdami polskiej muzyki, dla których produkował i aranżował płyty, m.in. z Robertem Janowskim, Januszem Radkiem, Łukaszem Zagrobelnym, Ireną Santor i Majką Jeżowską, Piotrem Polkiem, Robertem Jansonem. Jest autorem muzyki do kilku filmów dokumentalnych, programów telewizyjnych i seriali. Od 2017 roku kierownik muzyczny zespołu akompaniującego podczas koncertów „Carpathia Festival" w Rzeszowie. Regularnie Współpracuje z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.

Od 2018 roku kierownik muzyczny Teatru Syrena w Warszawie w którym prowadzi spektakle jako dyrygent i pianista(m.inn.: Rodzina Addamsow, Next To Normal) oraz kompozytor musicali (m.inn.: "Bitwa o Tron", "Piplaja")